Acık hava Konser ses sistemleri Kiralama

Eğlence ses sistemi kiralama ; Dünyaya ismini duyurmuş olan Türkiye’nin büyük şehri İstanbul un tüm bölgelerine ses sistemi ve ışık aydınlatma kiralamakta olan Busessistemi adı altında geniş kadrosu ile uygun fiyatlara her bütçeye itap etmektedir. Düğününüz veya oğlunuzu askere göndermek için eğlenceler yapmak için müzik sistemi tesisatına ihtiyacınız en uygun fiyata kiralama yapabilirsiniz. 

Acık hava Konser ses sistemleri Kiralama Günlük 200 TL’den baslayan fiyatlara ideal kiralık

İster günlük isterseniz haftalık eğlencelerimize kiralama şansına sahipsiniz. Yılarca bu sektörde Eğlence ses sistemi kiralama emek harcayarak tecrübe edinmiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize verilen saat ve adreslere zamanında götürüp işimizi sorunsuz vede hatasız yapmaktayız.
Acık hava Konser ses sistemleri Kiralama
Acık hava Konser ses sistemi Kiralama
 ORGANİZASYONLAR

DJ ekibimiz tüm büyük ve küçük ölçekteki etkinlikleriniz için tamamı profesyonel ekipten oluşmaktadır, keyifli vakit geçirmek istediğiniz her dakika yanınızdayız.

Aşağıda resimlerden veya kategorileri inceleyerek, Aklınıza takılan soru ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Müzik sistemi tesisat kirala Konuları  mütevazi  kadromuz gelen misafirlerin oynanan oyunların  seyrin de hoşça zaman  geçirmektir. 

Bilinmedik kalitesiz anfi Müzik sistemi alıp Bocalamaya gerek yok  endişesiz firmamızdan alabilirsiniz.  İstanbul sınırları Ekseni  etrafında  olan muhitlerine  hizmetler sunmaktayız.

Düğün Organizasyonu eğlenceniz de yüzlerce eğlenceli müzik arşivimizle eğlencenize eğlence katıyoruz. Dilerseniz ses sistemlerimizle kendi müziklerinizi kendiniz de çalabilirsiniz. Aklınızdaki Düğün Organizasyonu organizasyonu için “iletişim” sayfasından bize hemen ulaşın! 

Her türlü ortamlarda kullanabileceğiniz ses sistemi tesisatı ile tüm gelen konuk misafirlerinize en güzel roman müzikleri veya ankaralı çoşkun gibi bir çok oyun havası tarzı müziklerle en unutulmaz saatleri geçirebilirsiniz. 

Her an arayabilir ve aklınıza takılan konuları genişçe bilgi öğrenebilirsiniz. İstanbul bölgesinin en uygun fiyatlara kaliteli sorunsuz hizmetleri sizlere vermektedir.

Ses sistemi kiralama hizmeti alırken bu kriterleri aklınızdan çıkarmayın.

Dj’in müzik sistemi gerçekleştirilecek olan canlı müzik için gerekmekte olan ses sistemine göre biraz daha azdır. Canlı müzik için gereken sistemin içeriğinde mikrofon, monitör, hoparlör ve diğerleri ana malzemeyi oluşturmaktadır.

İstanbul tüm çevresine Müzik sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralama hizmeti verilmektedir.

Işık sistemleri kiralayarak düğün organizasyon mekanlarınızda farklı atmosferler oluşturabilirsiniz.

Bir çok geniş yelpazede organizasyon çeşitlerimiz olmakla tüm İstanbul bölgesine 200 TL den başlayan fiyatlara anında servis hizmetlerimiz vardır.

İsterseniz günlük isterseniz haftalık kiralama yapabilmektesiniz. İstanbul harici diğer bazı il ve ilçe kasabalarda firmalarımız olup ses sistemi kiralama yapılmaktadır.

Asker eğlencesi ses sistemi tesisatları

Asker uğurlama eğlencelerine aydınlatma ışığı ve tesisat sistemi kiralama yaparak hayatında 1 defa vatanı görev olan askerlik görevini yapması için göndereceğiniz çocuğunuzu verdiğiniz askere uğurlama partisinde müziğin sesi duyulma oranını yükseltme amacıyla kullanabilir ve sesin kalabalıkta daha güzle gelmesini sağlayabilirsiniz.

Müzik ses sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralık
Müzik ses sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralık

Eğlencelerinizde kamera ve fotoraf kiralayabilirsiniz

Tüm yapacağınız eğlencelerimizi anılara kalmasını isterseniz  en kaliteli çekim profesör uzman ekibimizle yaptığınız etkinliklerinizi unutulmaz anılara çok uygun fiyatlara bütçenizi sarsmadan kamera kiralama yapabilirsiniz.

Müzik ses sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralık
Eğlencelerinizde kamera ve fotoraf kiralayabilirsiniz

Kurumsal ve bireysel gerçekleştirdiğiniz her türlü organizasyonlarınızı ve etkinliklerinizi yıllarca hatırlanması ve uzun yıllar boyunca anılarınızda taze kalmasını sağlamaktır. 

Amacıyla profesyonel fotoğrafçılarımız, kameramanlarımız ve en son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile tüm özel anlarınızı ölümsüz kılmak için size tüm imkanları kurumunuza özel olarak sağlıyoruz.

Acık geniş alanlara Müzik ses sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralama

Piknik veya her hangi toplantılarınız için geniş acık hava ortamında sizlere gereken ses sistemi tesisatı setini sizlere bütçenize göre uygun fiyatlara sunuyoruz.

Acık geniş alanlara Müzik ses sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralama
Acık geniş alanlara Müzik ses sistemi tesisatı ve ışık aydınlatma kiralama

Yüksek kapasiteli ışıklarla sahne ve ses sistemi mekanlarınıza profesyonel sistemlerle aydınlatıyor,etkinliğinize ışık show çözümleri sunuyoruz. 

Her ortama uygun ışık sistemi kiralama, yüksek ışık gücüne sahip ışık ve efekt sistemleri ile , size en ideal çözümü en uygun fiyata sunuyoruz.

İş yeri açılışlarına Palyaço ve se sistemi her türlü ortamlara gönderiyoruz.

Animatör, kostüm karakterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamaktadırlar. 

Palyaço ;  İş yeri açılışları
Palyaço ;  İş yeri açılışları

Doğum Günlerinde, Okul Gösterilerinde, Açılışlarda, Yılbaşı Eğlenceleri, Sünnet, Düğün ve Piknik organizasyonları için arayınız.

0537 814 34 74