Ekolu ses sistemi kiralama

Ekolu ses sistemi kiralama ; Her konuma uygunluğu sağlayan sesi ekolu olan ses sistemi günlük veya saatlığa iletişim teması kurarak kiralama yapabilirsiniz. 100Watt 5 Kanal Ekolu Mono Mikserli Anfi ve ayndınlatma ışık sistemi kiralayarak evinizde eğlencelerinizin yüksek gür ses gücünde gelen konuklarınıza dinletebilirsiniz.

Ekolu ses sistemi kiralama

İstanbul bölgesinin ses sistemi kiralama yapan tek adresi olan Busessistemi hiç bir zaman verilen adreslere saatı saatında götürerek ses tesisatını kurarak değerli gelen misafirlerine en harika saatleri geçirtmektedir.

Ekolu ses sistemi kiralama
Ekolu ses sistemi kiralama

Parti, Kına, Nişan, Düğün, Sünnet, Doğum Günü, Asker Eğlencesi, Çocuk Etkinlikleri, Açık Hava Organizasyonları, Açılış, Seminer, Toplantı, Sunum, Fuar, Sahne, Stand ve aklınıza gelebilecek her türlü ses sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğimiz gibi, genel organizasyon hizmetleri de vermekteyiz.

Tek talebiniz ile ihtiyacınız olan tüm ekipmanı adresinize kadar getiriyor, sizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmıyoruz. Aklınızdan geçen organizasyon için “iletişim” sayfasından bize hemen ulaşın!

Genel Özellikler ;

Besleme : 220Volt 50Hz AC
Girişler :
4 Mikrofon
1 Line Ses Girişi
Çıkış : 4 Ohm / 100V (Opsiyonel)
100 Watt (2 x 1/4″ TRS jak)

5 Kanal Giriş Volume Ayarı
(mic/line ¼” TRS jack)
Ana Volume, Bass – Treble 2 Band EQ
Vu-meter 5 Led, PowerLed, ProtectLed
Isı , Kısa Devre, DC Koruması
19” 3U RackMountable
Çıkış : 4 – 8 Ohm (2 x ¼” TRS jak),
100V System (opsiyonel)
Besleme: 220V 50Hz AC
Ebat: 490x270x128

0537 814 34 74