Günlük ses sistemi & ışık kiralama yapılır

Günlük ses sistemi & ışık kiralama yapılır ; Düğün için ses kiralama, düğün için ses sistemi kiralama Bunun için hiçbir masraftan kaçınmadan büyük ölçekte tutmaya çalıştıkları bir düğün, yeni evliler ve misafirlerin uzun yıllar hatırlaması gereken gürültülü ve eğlenceli bir olaydır. Festival masası ve düğün menüsünün yanı sıra, modern ses ekipmanlarının kullanılması gereken etkinliğin müzik eşliği de büyük ilgiyi hak ediyor.

Ekipmanın yüksek maliyeti hesaba katıldığında, satın almak çoğu zaman mümkün değildir. Çünkü etkinliğin bütçesi genellikle zaten oldukça büyüktür.

Fazladan para israf etmemek için, uzmanları müşterilerin bir veya daha fazla durumda neye ihtiyaç duyduğunu tam olarak bilen Busessistemi.com şirketindeki düğün sırasında bir düğün için ses sistemi ve ekipmanı kiralamak daha iyidir.

Günlük ses sistemi & ışık kiralama yapılır
Günlük ses sistemi & ışık kiralama yapılır

Bir düğünün sesi çok dikkatli seçilmelidir.

Ayrıca, ekipmanın doğru şekilde düzenlenmesi de gereklidir,

Sunum yapanların sesleri ve müziğin salonun farklı yerlerinde duyulması gerekir ve bu, kural olarak, zayıf akustiğin ve ses ekipmanının yeterli güce sahip olması gereken bir çıkış düğünü törenine gelince özellikle önemlidir.

Günlük ses sistemi & ışık kiralama yapılır

Busessistemi.com için çalışan ses mühendisleri ve teknisyenler bu sorunları kolayca çözecektir. Bunun için her şeye sahipler: yüksek uzmanlık eğitimi ve en modern ekipmanla kapsamlı deneyim. Gerekirse, İstanbu’un herhangi bir yerine seyahat etmeye de gelecekler.

Düğün için ucuz ses sistemi kiralama siparişi veri

Şirketin teklifleri arasında sadece çeşitli güçlerdeki akustik sistemleri, bir subwoofer, bir amplifikatör, bir mikser ve yüksek hassasiyete sahip bir mikrofon setini içeren standart bir set değil, aynı zamanda mucizeler yaratabilen daha “gelişmiş” ekipman bulabilirsiniz. Busessistemi.com uzmanları, tesisin özelliklerine ve partide bulunan kişi sayısına göre ekipmanı seçmenize yardımcı olacak, ucuz nitelikli danışmanlık yardımı sağlayacak, seçilen ekipmanın işlevselliği ile nasıl başa çıkacağınızı söyleyecek, kurulum ve kurulumuna yardımcı olacaktır.

Moskova’da bir düğün için profesyonel kiralık ses
Modern teknoloji sürekli olarak değişmektedir, bu nedenle Busessistemi.com şirketi, kiralayabileceğiniz ses ekipmanının yenilikleri dahil olmak üzere yenilikleri sıkı bir şekilde takip etmektedir. En modern ekipmanı, şirket temsilcileriyle herhangi bir şekilde iletişime geçerek sipariş edebilirsiniz.

Ekonomik: (200TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Ev tipi küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega: (500TL/gün) 2 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra: (900TL/gün) 4 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta/büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Yardımcı Ekipman: (Fiyat Sorunuz) Mikser, kablolu – kablosuz mikrofon seti, projeksiyon, led ekran vb. için bizi arayınız.

Fiyatlarımız rekabetçidir ve hizmetlerin maliyeti hizmet kalitesiyle uyumludur. Her müşteriye bireysel bir yaklaşım sunulur ve Busessistemi.com ekipmanı kullanılarak düzenlenen düğün, gençler ve yakınları tarafından yıllarca hatırlanacaktır.

0537 814 34 74