Hakkımızda

Hakkımızda ;  Ses sistemi kiralama olarak 2008’den bu yana 11 Yıllık sektör deneyim tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme, ekipman kiralayan bir Ses, Işık, iş yeri açılış, kemençe kiralama, fotoraf ve kamera çekimi, Tulumzurna kiralama gibi birçok hizmetler sunan firması olmanın çok ötesindeyiz.

İstanbul bölge ses sistemi kiralama sektörün Hakkımızda olan bilgiler

İş yeri açılışları, ses sistemi kiralama, doğum günleri, Süslemeli Palyaçölü Organizasyon gibi hizmetlerde gerçekleştirdiği proje ve teknoloji destek hizmetleriyle siz değerli müşterilerine destek vermektedir.

Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir ses sistemi kiralama proje üreten ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

ORGANİZASYONLARIMIZ

BuSesSistemi

 

GÜNLÜK SES SİSTEMİ KİRALAM.

Geniş kadromuzla anında verilen adreslere giderek ses sistem tesisatının kurulumu yaparak hazır vaziyette gelen davetlileri beklemektedir.

BuSesSistemi

 

 

 

 

KAMERA VE FOTO  ÇEKİLİR   

İstenilen adrese gelip tüm çekilmesi gereken videolar ve resimleri çekerek o günkü neşeli gününüzü unutulmaz anılar olmasını sağlamaktadır.

KEMENÇE DÜĞÜNDE ÇALINIR

Karadeniz’in kendine has çalgılarından bir tanesi kemençe daha çok rize yöresi kullanmakta olmakta. Eğlençelerinize ister sanatçılı ister sadece kemençe kiralama yapılmaktadır.

 

 

 

TULUM ZURNA

karadeniz bölgesi artvin vede arhavi ile ardeşen de çok kullanılan tulum zurna isteyenlere çalan üstadıyla kiralanmakta.

 

0537 814 34 74