Kiralık sahne ses sistemi

Kiralık sahne ses sistemi ; Ses sistemi kiralama yapacaksanız bizlere telefonla iletişim teması yaparak gereken geniş bilgileri alarak kiralama yapabilirsiniz. Günlük kiralık ses ve ışık seti sistemleri kiralama en uygun fiyatlara sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul bölgelerine kapıya kadar hizmet yapılarak kurulum yapıp gelen konuk misafirleri en son çıkan oyun havaları ile unutulmaz eğlenceler sunmaktayız.

Kiralık sahne ses sistemi

Genç ve dinamik kadromuzla etkinlik yönetimi, organizasyon destek, kültür sanat, ses ve ışık sistemleri, maskot bando,  animasyon gösterileri,tiyatro, çocuk tiyatrosu, canlı müzik gurupları, ekipman tedarik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, sizlere bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.

Kiralık sahne ses sistemi
Günlük Kiralık sahne ses sistemi

Adı üstünde Bu ses sistemi hizmetleri her bütçeye uygun paralara kiralama ayaklara kadar hizmet yapılmaktadır.

İstanbul Ses Sistemi Kiralama ışık ve görüntü sistemleri görsel olarak organizasyonların en temel araçlarından bir tanesidir.
İyi tasarlanmış profesyonel ses sistemi ile dj veya orkestranın gerçekleştirdiği müziği rahatsız olmadan keyif alarak dinleyip keyif alabilirsiniz.

  • Kaliteli bir ses sistemi çok ses çıkaran bir ses sistemi olmak zorunda değildir.
  • Buradaki asıl amaç yapılan müziğin temiz ve kusursuz olarak dinleyici ile buluşup o müzikten keyif almasını sağlamaktır.
  • Ses sistemi kiralama hizmeti alırken bu kriterleri aklınızdan çıkarmayın.
  • Dj’in ses sistemi gerçekleştirilecek olan canlı müzik için gerekmekte olan ses sistemine göre biraz daha azdır.
  • Canlı müzik için gereken sistemin içeriğinde mikrofon, monitör, hoparlör ve diğerleri ana malzemeyi oluşturmaktadır.
  • Işık sistemleri kiralayarak düğün organizasyon mekanlarınızda farklı atmosferler oluşturabilirsiniz.
  • Busessistemi ses ışık ve görüntü sistemleri; organizasyon anlamında bir çok kalitenin, güvenin ve doğru işin sadece profesyoneller tarafından gerçekleştirilebileceğini göstermek ve uzun süreli bir iş ortaklığı kurmak amacıyla kurulmuştur.

Büyük veya küçük müşteriler için bireysel olarak uyarlanmış işe alma çözümleri sunuyoruz. Komple bir etkinlik ses sistemi için bir parti için tek bir hoparlör setine ihtiyacınız olsun, taleplerinizi karşılayabiliriz.

Müşterilerimizin rahatlığı için, etkinliğe kiralık ekipman teslimi, yerinde ekipman kurulumu ayarlayabilir ve etkinlik bittikten sonra, paketlenip bize iade edilmesini organize edebiliriz. Ayrıca, ekipmanı çalıştıracak ve etkinliğiniz için doğru atmosferi oluşturmasını sağlayacak ses teknisyenlerimiz var.

 

 

0537 814 34 74