kiralık ses sistemi

Günlük ses sistemi kiralama en ucuz fiyatlara kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir.

İstanbul’da ses sistemi kiralama hizmeti mi aradınız doğru yerdesiniz asker eğlencelerinde kınalarda nişan bir çok etkinliklerde kullanacağın ses sistemi en uygun fiyatları aynı gün gelip alarak kiralama hizmeti yapabilirsiniz.

kiralık ses sistem günlük yarım günlük ses sistemi kiralama en uygun fiyatları kiralama hizmeti sunmakta olan firmamız ile lütfen iletişime geçiniz.

Her türlü organizasyonlarınızda ses sistemi kiralama için lütfen bizden bilgi alınız. 

Günlük kiralık ses sistemi 

Tüm organizasyonlarımızdan uygun fiyatlara sizlere sunmakta olan firmamızı arayarak geniş bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2 Ekonomin Sınıf Sistemi 2 Adet Hoparlör 2 Adet Hoparlör Tripod Ayağı 1 Adet 8 Kanal Power Mixer 1 Adet Kablolu Mikrofon ses Bağlantı ve Elektrik Kabloları mevcuttur.

KAMERA VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tüm firma organizasyonları, firma yemekleri, Düğün organizasyonları, konserler, toplantılar, kongrelerinizi ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. kiralık müzik sistemi

KAMERA VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
KAMERA VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
İhtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız çekim ekibimiz tüm organizasyonun çekimini gerçekleştirdikten sonra görüntüleri istediğiniz özellikte ve formatta sizlere teslim edilmektedir.KAMERA VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

İş yeri ve ya benzeri mekanlarda katolog ve broşür gibi tanıtım materyelleri için ihtiyaç duyulan ürün, hizmet veya tesislerin fotoğraf çekimleri profesyonel bir kadro tarafından uygun ekipmanlar ile yapılmaktadır.

KEMENÇE KİRALAMA : Günümüzde bir çok eğlenceler yapılmakta olan bu eğlencelere karadeniz bölgesinin olmazlarından bir tanesi kemençe çalgı aletleri her zaman olmaktadır.

İstanbul bölgeleri KEMENÇE KİRALAMA hizmetleri verilmekte

Adını Karadeniz’den alan bölgenin sınırları, Sakarya Ovası sınırlarından başlayarak Gürcistan

kemençe kiralama
kemençe kiralama

sınırlarına kadar uzanır. Adını Karadeniz’den alan bölgenin sınırları, Sakarya Ovası sınırlarından başlayarak Gürcistan sınırlarına kadar uzanır. 

Bölgemizin hemen hemen bir çoğunda Kemençe kullanıldığı etkinlikler. Düğün, asker eğlencelerin, pikniklerde, nişan, sünnet gibi bir çok kutlama veya partilerde çalınmaktadır. kiralık müzik sistemi

TULUM ZURNA KİRALAMA Açılış Organizasyonlarında, asker eğlencelerinde, özel günlerde, düğünlerde, ramazan etkinliklerinde, yıl dönümlerinde, doğum günlerinde nişan, kına gibi etkinliklerde karaoke partilerinde ve daha bir çok etkinlikte ihtiyacınız olan ses tulumzurna en uygun fiyatlarla sizlere kiralanmakta.

TULUMZURNA KİRALAMA

Tulumzurna günlük haftalık ve aylık olarak kiralama yapabilirsiniz. Haftalık ve aylık kiralamalar için lütfen fiyat teklifi alınız. Tulum zurna bir etkinlik bazı ortamlarda gerek duyulan çalgı unsurlardan biridir. 

 

TULUMZURNA KİRALAMA
TULUMZURNA KİRALAMA

Tulum zurna bakımı her eğlenceler bitiminden sonra düzenli yapılmakta ve müşteri hiçbir zaman mağdur durumda bırakılmamaktadır.
 TULUMZURNA KİRALAMA

Tulumzurna istediğiniz saatlerde getirip hazır şekilde bekleyerek, aksama olmasına sebebiyet vermemekteyiz. İstanbul’un Tüm bölgelerine ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul dışarısındaki yerlerde yine nakliye ücreti karşılığı Tulum zurna götürüp hizmet vermekteyiz.

Bu güne kadar bir çok firmaya sorunsuz olarak Tulum zurna kiralama hizmetini gerçekleştirdik ve kalitemizden ödün vermeden her geçen gün hizmetimizi geliştirmekte müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

Tek yapmanız gereken bizleri arayıp bu talepte bulunmak. Bizleri günün her saati arayabilir detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. kiralık ses sistemi


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

0537 814 34 74