kiralık ses sistemi istanbul

Bütün Organizasyonların vazgeçilmezi kaliteli bir Ses sistemidir.Başta İstanbul olmak üzere tüm yurt genelinde ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz.

profesyonel markaların yeni nesil güçlü ekipmanlarını kullanarak sizlere en kaliteli ses sistemi kiralama hizmetini vermeyi hedefler.Firmanızın ses sistemleri ihtiyaçlarını dünyanın en iyi markaları ve en güncel teknolojiyi kullanarak sizlere sunduğumuz profesyonel ve ekonomik çözümlerin haklı gururunu yaşıyoruz.
Ses sistemleri kiralama” hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.”

 

FAALİYET ALANLARIMIZ
Açılış Kokteyl Organizasyonu için sahne ve ses sistemi kurulumu •Üniversite ve Okul partileri için ses sistemi kiralama
Konser Festival ses sistemi kiralama • Mezuniyet Törenleri Ses Sistemi Kiralama
Okul Şenlikleri için Sahne ve Ses Sistemi Kiralama • Dizi film ve Sitcom çekimleri
Mağaza açılışı için bistro masa ve ses sistemi kiralama • Düğün – Davet organizasyonları

Organizasyon olarak Ses, Görüntü, Işık ve Konferans sistemleri kiralama ve satış hizmeti veren bir firmayız.Sektörde 10 yıllık deneyim , profesyonel uzman teknik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.Tecrübemiz, ve yaptığımız işe olan saygımız sayesinde,ses sistemi kiralama kurulum , işletim hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız.
mixer kiralama
Ses Sistemi Kiralama Hizmetimiz ile her türlü organizasyon için önce keşif yapmakta ardından organizasyon içeriğine en uygun ses sistemi kiralama seçeneklerimiz ile sonuç odaklı projeler üretiyoruz.Ses sistemi kiralama stoğumuzda birçok marka ve modellerde ses sistemi bulunmaktadır.Konser, basın lansmanı, düğün, festival,tiyatro, açık veya kapalı alanlarda kullanılması gereken ses ekipmanlarımız birbirinden tamamen farklıdır.Proje Koordinatörlerimiz gerekli analizleri yaparak organizasyona en uygun sistemi belirler.

YENİ NESİL AMPLIFIER ÜRÜNLERİMİZ YENİ NESİL ANALOG-DIGITAL MIXER ÇEŞİTLERİ
İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için Ses Sistemi Kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’daki sayılı Müzik Organizasyon firmalarından biridir.Bünyemizde barındırdığımız markalar’ın yeni nesil versiyonları ile yüksek performanslı ses sistemi kiralama hizmetini ses mühendislerimiz ve profesyonel personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.Line Array ses sistemi;yatayda çok geniş açılı,dikeyde ise çok dar açılı hoparlorleri tek sıra halinde kullanarak dikey interference’i minimumda tutmak ve yatayda maksimum kapsama alanı sağlayarak sesi en uzağa atarak yeni nesil ses sistemlerine verilen addır.

KONSER VE FESTİVALLER İÇİN SES SİSTEMİ KİRALAMA
Belediye Festivallerinizde veya diğer konser etkinliklerinizde anahtar teslim konser sahnesi ses sistemi kiralama hizmetleri vermekteyiz.En kaliteli ekipmanlarımız ile sorunsuz konser sahnesi kurulumu yapmaktayız. Müzik festivallerinde ve bir çok eğlence etkinliklerinizde sizlere, başta ses mühendisimiz olmak üzere profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. En son teknoloji ürünlerimiz ile ses sistemi kiralama konusunda hizmetinizdeyiz. Sizde profesyonel bir ekip arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konser sahne ses sistemi kiralama işinde uzman bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
ses sistemi kiralama
Organizasyonlarınızda Dünya markalarından oluşan Aktif PA sistemlerimizle 1000 watt ile 70.000 watt arası anahtar teslim ses sistemi kiralama kurulum işletim hizmeti ile yanınızdayız.

Günlük ses sistemi MÜZİK dinamik kaliteli ve temiz ses’in organizasyonlardaki öneminin bilincindedir.Kullandığımız dünyanın en iyi markalarından oluşan kablolu ve kablosuz mikrofonlarımız sayesinde dinleyiciye temiz ve kaliteli ses’i iletmeyi amaçlarız.Ses sistemi Kiralama başlığı altında ,telsiz el mikrofonu, yaka mikrofonu, kürsü

0537 814 34 74