Organizasyonlar

Organizasyonlar :

bU SES SİSTEMİ

199 TL’den baslayan fiyatlara ideal Ses sistemi kiralama Organizasyonlar

EDİLEN TALEP AMACINA UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ!

Ses sistemi kiralama ; Her ortam ve alanlara uygun tarzda yüksek ses gücü sahip bir çok kalabalık kitleye itap eden ses sistemi hoparlör tesisatı kiralanıp kurulumu yapılmaktadır.

Türkiye’nin Büyük mega kenti olan İstanbullun tüm bölgesine hitaben ses sistemi hoparlör kiralama yapılmaktadır.

Yapacağınız Etkinliğin türüne göre seçeceğiniz ses sistem cihaz önem taşır. Davetli Misafirlerinizin veyahut Müşterilerinizin mahcup olmamanın deneyim sunmak için doğru bir ses sistemi cihazı tercih ettiğinizden emin olmalısınız.

Aşağıda resimlerden veya kategorileri inceleyerek, Aklınıza takılan soru ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

ASKER EĞLENÇELERİ

Organizasyonlar

Her anne ve babaların çocuklarının vatani görev zamanı gelince erkek evlatlarını güler yüzle askere uğurlamak için yapılan asker eğlenceleri Günlük ses sistemi kiralama yapılmaktadır.

ÖZEL GÜNLERDE VE PARTİLERDE

Evinizin bahçesinde, piknik toplantılarında veya özel bir alanlarda yapılan kutlama, parti gibi bir çok eğlencelerimiz için bizlere ulaşarak ses sistemi kiralayabilirsiniz.

OKUL VE MEVLİTLER

Organizasyonlar

Okul partileri, okul törenleri,  mevlitler, nişan, doğum günü, söz, kına gecesi, sünnet gibi bir çok organizasyonlar yapılmakla ve ayrıca günlük ses sistemi kiralama hizmetleri verilmektedir.

İŞ YERİ AÇILIŞLARINDA

İş yeri açılışları palyaço ve balon vesaire gibi süslemeli organizasyonları hiç sizleri sorunsuz gelen davetlileri ağırlamanın büyük rahatlığını üzerinizden alıp sizlere sunuyoruz.

GÜNLÜK SES SİSTEMİ KİRALAMA

Her türlü alan veya ortamlara uygun SES SİSTEMİ MEVCUTTUR.

Geniş kadromuzla anında verilen adreslere giderek ses sistem tesisatının kurulumu yaparak hazır vaziyette gelen davetlileri beklemektedir.

KAMERA VE FOTOĞRAF  ÇEKİLİR

PROFESYONEL KAMERAMANLA KALİTELİ ÇEKİMLER

İstenilen adrese gelip tüm çekilmesi gereken videolar ve resimleri çekerek o günkü neşeli gününüzü unutulmaz anılar olmasını sağlamaktadır.

KEMENÇE DÜĞÜNDE ÇALINIR

KARADENİZİN OLMAZLARINDAN

Karadeniz’in kendine has çalgılarından bir tanesi kemençe daha çok rize yöresi kullanmakta olmakta. Eğlençelerinize ister sanatçılı ister sadece kemençe kiralama yapılmaktadır.

TULUMZURNA OYNADI

TULUM ZURNA DEYİNCE AKLA GELEN ARTVİN VE ARDEŞEN

karadeniz bölgesi artvin vede arhavi ile ardeşen de çok kullanılan tulum zurna isteyenlere çalan üstadıyla kiralanmakta.

0537 814 34 74