Ses sistemi kiralama

Ses sistemi kiralama

Ses sistemi hoparlör kiralama
İstanbul’un,Bursa’nın Ankara’nın ve İzmir’in ilçelerinde firmalarımız mevcuttur her zaman uygun fiyatlarla size hizmet etmekten mutluluk duyarız.Ses Sistem Kiralama Hizmetimiz ile her türlü organizasyon için önce keşif yapmakta ardından organizasyon içeriğine en uygun ses sistemi ve kiralama seçeneklerimiz ile sonuç odaklı projeler üretiyoruz. Kiralık Ses sistem stokumuzda birçok marka ve modellerde ses sistemi bulunmaktadır.

Ses sistemi kiralama

* 1 Adet Hoparlör
* 1 Adet Hoparlör Tripod Ayağı
* 1 Adet Power Anfi
* 1 Adet Kablolu Mikrofon
* Ses Bağlantı ve Elektrik Kabloları

Paket Fiyatı: Fiyat alınız!

Orta Ses Sistemi paketleri

* 2 Adet Hoparlör
* 2 Adet Hoparlör Tripod Ayağı
* 1 Adet 8 Kanal Power Mixer
* 1 Adet Kablolu Mikrofon
* Ses Bağlantı ve Elektrik Kabloları

Paket Fiyatı: Fiyat alınız!

Kaliteli Ses Sistemi

* 3 Adet Hoparlör
* 3 Adet Hoparlör Tripod Ayağı
* 1 Adet 8 Kanal Power Mixer
* 2 Adet Kablolu Mikrofon
* Ses Bağlantı ve Elektrik Kabloları

Asker eğlencesi ses sistemi kiralama

Hayalinizdeki Asker Eğlencesi için ihtiyacınız olan profesyonel ses sistemi ekipmanları firmamızda ki işini bilen ekipler ve kaliteli ses sistemlerimizle gerçekleştire bilirsiniz

Asker Eğlencesi için kiralık ses sistemleri ile  tam bir eğlenceye dönüşsün!İster evde ister istediğiniz her yerde! Asker Eğlencesi ses sistemi ve ışık kiralama hizmetiyle ihtiyacınız olan profesyonel ses sistemlerini adresinize kadar getirip kuruyoruz.Asker Eğlencesinde yüzlerce eğlenceli müzik arşivimizle eğlencenize eğlence katıyoruz.Dilerseniz ses sistemlerimizle kendi müziklerinizi kendiniz de çalabilirsiniz.Aklınızdaki Asker Eğlencesi organizasyonu için “iletişim” sayfasından bize hemen ulaşın!

Düğün için kiralık ses sistemi

Hayatınızın en önemli günü olan düğün günüz.Düğün için kiralık ses sistemi  Yüksek ses gücüne sahip olan aktif hoparlör ve gerekli diğer donanımlarla birlikte etkinliklerinizi eksiksiz hal edebilirsiniz. Hem davet ve kutlama gibi önemli organizasyonlarda, hem de açılış, toplantı ve sunum gibi iş sektörü organizasyonlarında en çok ihtiyaç duyulan çalışmalardan birisi ses sistemidir. Konuşmacıların, müziğin ve ya herhangi bir sesin konuklara ve katılımcılara en iyi şekilde aktarılması, ancak profesyonel bir ses sistemine sahip mekanlarda mümkündür. Hayatınızın en önemli günü olan düğün günüz onun

Kına gecesi organizasyonu-ses sistemi kiralık

Sevincin ve hüznün bir arada yaşandığı kına gecelerinin tarihi, aslında çok eski yıllara dayanıyor. Eskiden kına geceleri farklı  ritüellerle  kutlanırdı;Şimdilerde büyük dahada lüks ve şık organizasyonlarla kına gecesi yapıyorlar ve unutulmaz günle bir hatıra bırakıyorlar hayatlarında.Çeyiziyle, kınasıyla birçok detayın düşünüldüğü düğün törenleri; birçok kültürün en önemli parçalarından biri. Kına geceleri de işte bu sürecin olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Kına gecesi geleneği; günümüzde daha modern bir anlam kazanmış ve özellikle büyük şehirlerde dahada büyük bir organizasyon yapıyorlar, Kına geceleri artık düğünden birkaç gün önce yapılmaya başlanmış ve daha çok eğlence mekanlarında düzenlenir olmuştur. Günümüzde bu eğlencelere damat ve damadın erkek arkadaşları da katılabilmektedir. Ancak tüm bu değişimlere rağmen halen gelin adayı türkülerle ağlatılmaya çalışılmakta ve eline kına yakılmaktadır.

Kına gecesi

Parti için ses sistemi kiralama

Parti için ses sistemi kiralamak için doğru adrestesiniz.Çeşitli partiler için ses sistemi kiralamayı düşünüyorsanız hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman belirtmiş olduğunuz adrese profesyonel ses sistemleri getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.Parti bittikten sonra adresinizden ekipmanları alıyoruz.

 

 

Açılış organizasyonu-ses sistemi kiralık

Açılış organizasyonu Başlayacağınız yeni bir işte veya Yıl dönümü kutlamaları için açılış organizasyonu yineleme organizasyonları hem müşteriler Yeni hizmet vermeye ile olan bağlarınız güçlenmesi hemde akılda kalıcı olmanın en etkin yoludur. Reklamı yapılan ürün için hiçbir zarar kelimesi söz konusu olamaz. Sizlerin ve iş yerinizin marka olma yolunda en önemli faktörlerden biridir Açılış ve yineleme organizasyonu.

Işıklandırma-projektörler-disko topu sistemleri

Her ortama uygun görüntü sistemi kiralama, açık hava sineması kiralama dahil, yüksek ışık gücüne sahip projeksiyonlarımız, size en ideal çözümü en uygun fiyata sunuyoruz.Disko topu ışıklandırma sistemlerimizle ortamınız dahada renkli ve şık olacaktır. Konuklarınıza mahcup olmamak için doğru bir tercihte bulunduğunuzdan emin olun.

Tercih edilen kiralık ses sistemleri?

2 Hoparlör 1 mikser,mikrofon,amfi,laptop ve bağlantı ekipmanlarından oluşmaktadır. Vereceğimiz tek kolon bile işinizi fazlasıyla görmektedir. İster  açık alanda ister kapalı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Laptop istediğiniz müziği çala biliriz

SES SİSTEMİ FAALİYET ALANLARI 

– Açılış Kokteyl Organizasyonu için sahne ve ses sistemi kurulumu
– Üniversite ve Okul partileri için Kiralık Ses Sistemi
– Konser Festival Kiralık Ses Sistemi
– Mezuniyet Törenleri Kiralık Ses Sistemi

Okul Şenlikleri için Sahne
– Dizi film ve Sitcom çekimleri
– Mağaza açılışı için bistro masa
– Düğün – Davet organizasyonları

 

0537 814 34 74