Ses sistemi kiralama organizasyonları

Ses sistemi kiralama organizasyonları ; Doğum günü, parti, konferans, etkinlik, tatil, düğün, yıldönümü, kurumsal parti, konser, sunum için kiralık hafif kiralık ses sistemi kiralama yapacağınız en uygun fiyatlı busessistemi reyonu hemen ara.

İyi bütçeden üst sınıfa kadar seçenekler !!!
Efektlerin Kiralanması, Işık, Ses – mikrofonlar, gitar amfileri, miks konsolları, akustik, aydınlatma cihazları, MIDI denetleyicileri, plazma TV’ler, radyo mikrofonları, lazerler, sabun köpüğü üreteci, mikserler, DJ setleri, Ses sistemi hoparlörler, pikaplar, amplifikatörler, duman makineleri, disko Cihazlar burada.

  • Düzenli müşteriler için indirimler!% 50’ye kadar
  • Artı Sipariş verirken Hafta içi ekleyin. tavizler!
  • Güvenilir insanlar mı arıyorsunuz? Bizi arayın!

Ses sistemi kiralama organizasyonları

Ses sistemi kiralama organizasyonları
Ses sistemi kiralama organizasyonları

Ses sistemi ve Ekipmanı kiralama, ses kiralama, kurumsal etkinlikler için konser sesi, diskolar, kutlamalar, partiler, düğünler, çocuk matineleri, promosyonlar, seminerler, sanatçıların performansları, festivaller, düğün ekipmanları, fuarlar, özel tatiller, çocuk partisi, doğum günü, spor etkinlikleri, konferanslar …

Ekonomik: (200TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Ev tipi küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega: (500TL/gün) 2 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra: (900TL/gün) 4 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta/büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Yardımcı Ekipman: (Fiyat Sorunuz) Mikser, kablolu – kablosuz mikrofon seti, projeksiyon, led ekran vb. için bizi arayınız.
0537 814 34 74