Ses sistemi kiralık Ankara

Ses sistemi kiralık Ankara : :

Türkiye’nin bir çok bölgesine Ses sistemi tesisatı hizmetleri sunmakta olan Busessistemi adıyla en uygun fiyatlara kiralama yapmaya devam ediyor. Ankara çevresinde ki düğün, sünnet, mevlit, nişan gibi ve asker eğlencesi ses sistemi kiralama kapınıza kadar getirip hizmet vermektedir.

Ses sistemi kiralık Ankara

Günlük kiralama ses sistemi ve aydınlatma ışık kiralayarak eğlencenizi daha cazip

Ses sistemi kiralık Ankara
Ses sistemi kiralık Ankara

eğlenceye getirebilirsiniz. Her ortama uyan taşınabilir seyyar ses sistemi anfisi bilgileri alarak randevünüzü verebilirsiniz. En ucuz fiyatlara profesyonel Ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Foto ve kamera çekimi yapılır

İstanbul bölgesi civarında Kurumsal ve bireysel gerçekleştirdiğiniz her türlü organizasyonlarınızı ve etkinliklerinizi yıllarca anılarda ve uzun yıllar boyunca anılarınız’da taze kalmasını sağlamak amacıyla profesyonel kamera ve fotoğrafçılarımızla ile kameramanlarımız ve en son teknoloji ürünlerimiz ile ekipmanlarımız tüm özel anlarınızı olumsuz kılmak için size tüm imkanları kurumunuza özel olarak sağlıyoruz.

Ekonomik: (200TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Ev tipi küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega: (500TL/gün) 2 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra: (900TL/gün) 4 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta/büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Yardımcı Ekipman: (Fiyat Sorunuz) Mikser, kablolu – kablosuz mikrofon seti, projeksiyon, led ekran vb. için bizi arayınız.

 

 

0537 814 34 74