ses sistemi ve ışık kiralama adana

ses sistemi ve ışık kiralama adana : Günümüzde geleneksel yapılan Düğün ve Nişan; Sünnet’, kına ve askerli uğurlaması gibi bir çok etkenlikleri yapılmaktadır. Bu etkinlikler eğlencesinde sesin daha çok gelen konuk misafirlere duyurabilmek için kullanılan bir müzik ses sistemi tesisatıdır.

Ses sistemi ve ışık kiralama adana

Adana ses sistemi kiralama

İsterseniz gelip yerimizden alabilirsiniz. Dilerseniz de bizler getirip kurulumunu yapabiliriz.

Adana ses sistemi kiralama

Müzik tesisatı sistemi kiralama  günlük haftalık ve aylık kiralama yapabilirsiniz. ‘Ve’, ‘ama’, ‘veya’ ve

kiralık ses sistemi

Acık alanda Toplantı yapımlarında kullanabileceğiniz ses sistemi uygun fiyatlara. ‘Ve’, ‘ama’, ‘veya’ ve

Ekonomik: (200TL/gün) 1 ad. 300w 12inç Anfili Aktif Hoparlör. (Ev tipi küçük/orta ölçekli etkinlikler için ekonomik seçenek.)
Pratik Set: (250TL/gün) 1 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda küçük/orta ölçekli organizasyonlar için pratik çözüm.)
Mega: (500TL/gün) 2 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta ölçekli organizasyonlar için ideal sistem.)
Ultra: (900TL/gün) 4 ad. 1000w 12inç Anfili Aktif Hoparlör (Açık/kapalı mekanda orta/büyük ölçekli organizasyonlar için detaylı sistem.)
Özel: (Fiyat Sorunuz) Özel organizasyonlar ve büyük ölçekli etkinlikler için her türlü ses ve görüntü sistemlerimiz mevcuttur.
Yardımcı Ekipman: (Fiyat Sorunuz) Mikser, kablolu – kablosuz mikrofon seti, projeksiyon, led ekran vb. için bizi arayınız.

“ses sistemi ve ışık kiralama adana” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.

0537 814 34 74