Ses sistemi ve ışık kiralık

 

Ses sistemi ve ışık kiralık

Sound System Rentals gururla Singapur’un en büyük müzik aletleri, ışıkları, ses sistemleri ve taşınabilir hoparlör kiralama şirketlerinden biri olarak tanınmaktadır. Her tür özel ve kurumsal etkinlik için görsel ve işitsel çözümlerde uzmanız, çok rekabetçi fiyatlarla kısa ve uzun vadeli kiralama hizmeti sunuyoruz.

Singapur’da ses sistemi kiralamada liderler olarak Yamaha, JBL, Boss, Shure, Behringer ve daha pek çok markayı sunuyoruz. Geniş kiralık ekipman yelpazemiz şunları içerir: taşınabilir ses sistemleri, mikrofonlar, dış mekan ses sistemleri, müzik ekipmanları ve taşınabilir hoparlörler.

Her ölçekte etkinlik için üstün hizmet ve ekipman sağlamaktan gurur duyuyoruz. Ve müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşmaya adadık. En yüksek kalitede ekipman için, busessistemi.com’da en düşük kira oranlarını sunuyoruz, bu nedenle kiralık ürünlerimiz hem özel hem de kurumsal sektörlerde aranıyor.

Ses sistemi ve ışık kiralık müzik ekipmanı serimiz

busessistemi.com’da, sektörde tanınan markalardan kiralama hizmetlerimiz için en yüksek kalitede müzik aletleri, ses sistemleri ve ışıklar sağlıyoruz. Yamaha, JBL, Boss, Shure ve Behringer’dan Fender, EV, Roland, SoundTech ve Soundcraft’a kadar taşıdığımız birçok ses sistemi markasından bazıları.

Büyük veya küçük müşteriler için bireysel olarak uyarlanmış işe alma çözümleri sunuyoruz. Komple bir etkinlik ses sistemi için bir parti için tek bir hoparlör setine ihtiyacınız olsun, taleplerinizi karşılayabiliriz.

Müşterilerimizin rahatlığı için, etkinliğe kiralık ekipman teslimi, yerinde ekipman kurulumu ayarlayabilir ve etkinlik bittikten sonra, paketlenip bize iade edilmesini organize edebiliriz. Ayrıca, ekipmanı çalıştıracak ve etkinliğiniz için doğru atmosferi oluşturmasını sağlayacak ses teknisyenlerimiz var.

busessistemi.com,  düğünler için  popüler  ses sistemi kiralamamızSes sistemleri  gibi tüm kurumsal işlevler ve özel etkinlikler için geniş bir ses sistemleri yelpazesine sahiptir . Ses ekipmanımız, her boyuttaki mekan için üstün ses netliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sunduğumuz kiralama hizmetlerinden bazıları şunlardır:

0537 814 34 74