Söz masası Kiralama

Söz masası Kiralama ; Nişan organizasyonu evlilik öncesi tabiri caiz ise bir provadır. Öncellikle tercih edilen mekanda etüt ve planlama gerçekleştirerek ilk aşama başlatılır sonrasında en önemlisi olan mekanın durumuna göre masa sandalye temini edilir.

Söz masası Kiralama

Masa sandalye süsleme, nişan masası konsepti uygulaması ve nişan dekor süslemesi, söz masası kurulumu, pasta ikramı, masa üstü süsleme aranjmanları, ışık süslemesi, müzik okestra hizmeti, kokteyl masası, kokyetl menü hazırlanması, fotoğraf çekimi, kamera hizmeti, ses sistemi kurulumu gibi hizmetler nişan organizasyonu tamamlayan ana parçalardır.

ÖZEL BAHÇEDE VEYA AÇIK HAVADA NİŞAN ORGANİZASYONU

Ama Nişan organizasyonunuzu sizlere ait bahçede veya açık havada bir mekanınız varsa ya da kiraladığınız herhangi bir mekanda davetlilerinizi ağırlamaktadır.

bahçede veya açık alanda gerçekleştireceğiniz organizasyonla onlara açık alanda temiz hava yeşil çimler kuş sesleri ‘ve; havuzunuz da varsa muhteşem bir keyif sunmanız çok güzel olacak kanaatindeyiz. Evde yapacağın nişan ve söz organizasyonu için belirleyeceğiniz konseptler renk seçimini kolaylaştıracağı gibi, sevdiğiniz renkler de nişan konseptinizi belirlemenizde yardımcı olacaktır.

0537 814 34 74